Mirësevini

Zgjidhni Makinën Tuaj

Cilësi & Garanci

Për çfarë jeni duke kërkuar?

Të blini një makinë?

Të merrni një makinë me qera?

Makinat më të reja

Përzierje e teknologjisë së avancuar, dizajnit modern dhe performancës së jashtëzakonshme për një udhëtim të përkryer.

Toyota Rav 4
 • MSRP
  $25,495
 • Net Price
  $24,495
E Class
 • MSRP
  $125,495
 • Net Price
  $124,495
C Class
 • MSRP
  $65,495
 • Net Price
  $64,495
Audi Q5
 • MSRP
  $25,495
 • Net Price
  $24,495
A Class
 • MSRP
  $125,495
 • Net Price
  $124,495
Ford Fiesta
 • MSRP
  $65,495
 • Net Price
  $64,495
Rreth Nesh

15 Vite Eksperiencë Në Treg

Shitje

Makina në shitje me një shumëllojshmëri mundësish zgjedhje ,ku kushdo mund të gjejë makinën që është duke kërkuar të blej.

Blerje

Albtreg ju ofron mundesinë për të blerë makinën tuaj dhe rishitur atë!

Ndërrime

Jeni të interesuar për ndërrimin e makinës tuaj me një lloj tjetër apo një model më të ri? Ne e ofrojmë këtë shërbim për ju!

Mundesi financimi me keste

Ju mund të blini çdo makinë nëpërmjet financimit me këste. Procedurë e shpejtë dhe e thjeshtë për këdo!

Garanci

Albtreg ofron cilësi maksimale të makinave në shitje dhe garanci për to!

Makina me qera

Zgjidhni një makinë komode dhe ekonomike për të udhëtuar kudo në Shqipëri!

Review

Çfarë thonë klientët

Shërbim korrekt dhe shumë profesional

Besnik Jonuzi

Ju falenderoj për makinën që bleva tek ju jam shume i kënaqur si për çmimin edhe për gjendjen e makinës .... ju falenderoj pafundësisht Ja sygjerova edhe miqëve të mi për të blerë makinë tek ju Vazhdoni në këtë mënyrë Rrespekte rrespekte!

Elmaz Pepa

Bravo ju qoftë!!! Nje nga kompanitë më serioze në Shqiperi! Makina të shkëlqyera me km origjinale dhe gjendje perfekte. Jam shume i kenaqur që jam një klient i juaji. Kështu vazhdoni! Jeni më të mirët👍

Karrotrec Tirana